اشتباهاتی که هنگام خرید توالت فرنگی باید از آن دوری کنیم

خرید توالت فرنگی | Rosi

زمانی که تصمیم به خرید و یا جایگزینی توالت فرنگی می کنیم یک سری نکات ریز اما کاربردی می تواند به انتخاب شما کمک بسزایی کند. در همین راستا تیم فنی رسی (Rosi) ؛ برای شما نکات کلیدی در انتخاب توالت فرنگی را قرار داده است تا با در نظر گرفتن این نکات، انتخابی ایده ال برای خرید توالت فرنگی داشته باشید. این نکته قابل ذکر می باشد که توالت فرنگی های تولید شده با برند رسی (Rosi) تحت عنوان توالت فرنگی آنیسا و توالت فرنگی لاریسا دارای تمامی استاندارد های روز دنیا می باشد و شما می توانید با خیال آسود این محصولات را به عنوان چینی بهداشتی برای خانه خود انتخاب کنید.


خرید توالت فرنگی | Rosi

سیفون پر سر و صدا

سیفون توالت فرنگی باید قدرت زیادی داشته باشد تا هم آب کمتری هدر رود هم کاسه توالت خوب تمیز شود، اما گاهی در کنار قدرت بالای سیفون صدای آن هم زیاد است که به مرور زمان بسیار آزاردهنده می‌شود. پس حتما دقت کنید در کنار قدرت بالای سیفون به کم‌صدا بودن آن هم اهمیت دهید. توالت فرنگی رسی (Rosi) با سیستم تخلیه مناسب از جمله خروجی بزرگ، ضمن کم مصرف بودن، دچار گرفتگی نمی شود و اجسام بزرگ را هم رد می کند.


درب بدون جک

شاید تند و محکم بسته شدن درب توالت فرنگی به نظرتان مشکل بزرگی نباشد، اما کافی است نیمه شبی را تصور کنید که خواب آلود هم هستید و درب توالت فرنگی مثل آجری که به زمین کوبیده می‌شود محکم بسته شود، تا متوجه آزاردهنده بودن این موضوع شوید. بهتر است درب‌هایی که آهسته بسته می‌شوند را انتخاب کنید، بعلاوه محکم و سریع بسته شدن درب توالت ممکن است باعث شکسته شدن و ترک برداشتن آن شود. درب های توالت فرنگی رسی (Rosi)؛ اسلیم، آرام بند و آسان نصب بوده و ظرافت خاصی دارد.

خرید توالت فرنگی آنیسا | Rosi

توالت فرنگی | Rosi

انتخاب رنگی غیر از سفید

در دهه‌ هفتاد در بسیاری از کشورها استفاده از رنگی غیر از سفید برای توالت فرنگی رواج یافت اما در نهایت خیلی زود هم از بازار خارج شد. بهترین رنگ برای انتخاب سفید است، بعلاوه با انتخاب رنگی غیر از سفید قطعاً موقع فروش خانه دچار مشکل می‌شوید.


ارتفاع کم مخزن آب

جدیدترین مدل های توالت فرنگی در دنیا مخزن پشت بلند دارند. اگر به دکوراسیون مد و به روز، اهمیت می دهید توالت فرنگی با مخزن پشت بلند را انتخاب کنید. فرنگی با مخزن بلند، مد روز دکوراسیون بوده و طراحان داخلی، مخزن بلند را جهت زیبایی محیط سرویس های بهداشتی توصیه می کنند. این نکته را در نظر داشته باشید که بلندی مخزن لزوما نشان دهنده مصرف زیاد آب نیست و حتما باعث تخلیه سریع تر و شستشوی بهتر کاسه فرنگی می شود.
کم بودن ارتفاع مخزن آب باعث می‌شود تا تخلیه به خوبی صورت نگیرد. توالت فرنگی رسی (Rosi)؛ بلندترین مخزن را در بین توالت فرنگی های موجود در بازار دارد. (هفتاد و نه و نیم سانتیمتر ارتفاع)

سفارش توالت فرنگی | Rosi

توالت فرنگی آنیسا | Rosi

ارتفاع زیاد و یا کم کاسه توالت فرنگی از زمین

زیاد بودن ارتفاع کاسه توالت فرنگی از زمین برای افرادی که مشکل زانو و کمر دارند خوب است، اما این ارتفاع برای همه مناسب نیست. برای این که بدانید چه ارتفاعی برای شما مناسب است باید قبل از خرید امتحان کنید و روی آن بنشینید تا متوجه شوید.


قیمت ارزان و جنس نامناسب

پیدا کردن توالت فرنگی با قیمت کم کار سختی نیست، اما به این فکر کنید قرار است سال‌ها از آن استفاده کنید و سرویس بهداشتی شما بخشی از دکوراسیون داخلی را شما تشکیل می‌دهد که زیبایی و کیفیت فنی آن اهمیت دارد. اگر جنس سرامیکی که انتخاب می‌کنید نامرغوب باشد، زود زرد می‌شود و تمیز کردن آن سخت می‌شود. اگر جنس چینی بهداشتی که انتخاب می‌کنید نامرغوب باشد، زود زرد می‌شود و تمیز کردن آن سخت خواهد بود. با انتخاب توالت فرنگی های رسی (rosi) کیفیت، زیبایی و ظرفت را احساس کنید.

توالت فرنگی آنیسا | Rosi