عوارض توالت ایرانی

عوارض توالت ایرانی | Rosi

از «توالت ایرانی» استفاده نکنید؛ آرتروز زانو می‌گیرید

به گفته یک فیزیوتراپ، نشستن روی زمین به جای مبل و صندلی و استفاده از توالت ایرانی، دو عامل موثر در شیوع آرتروز زانو در کشورهای شرقی به شمار می‌رود. دکتر محمدباقر شمسی با اشاره به شیوع بیشتر عارضه آرتروز در زانو میان زنان اظهار کرد: به طور معمول علایم آرتروز زانو از سن ۵۰ سالگی به بعد خود را نشان می‌دهد.
دکتر شمسی، آرتروز زانو را بیماری تخریب غضروف مفصل عنوان کرد و افزود: غضروف مفصل نقش توزیع‌کننده نیرو داشته و فشار بر سطح مفصل را در هنگام انجام فعالیت‌های مختلف کم می‌کند و قطعا با از بین رفتن آن فشار بسیاری به استخوان‌های زانو وارد شده و این امر موجب احساس درد و مشکل در ناحیه زانو می‌شود.


مضرات استفاده از توالت ایرانی | Rosi

وی تخریب غضروف مفصل زانو را روندی طبیعی دانست و گفت: این مسئله روندی طبیعی است که در همه افراد حادث می‌شود، اما با انجام برخی اعمال و رعایت برخی نکات می‌توان این روند را به تاخیر انداخت یا موجب کند شدن آن شد. انجام ورزش‌های ملایم بطوری که فشار ملایمی به غضروف زانو وارد شود، یکی از نکاتی است که می‌تواند به تاخیر در بروز آرتروز زانو کمک کند. این دکترای تخصصی فیزیوتراپی اظهار کرد:
انجام حرکات ورزشی ملایم موجب نفوذ مایع مفصلی به داخل غضروف و بهبود تغذیه غضروف و تقویت آن می‌شود که این امر عامل موثری در تاخیر روند تخریب غضروف به شمار می‌رود. او تاکید کرد: به طور حتم افرادی که در طول زندگی خود همواره انجام حرکات ورزشی مناسب را به طور منظم و روزانه در برنامه خود داشته‌اند، در طول عمر حتی ۱۰۰ ساله خود هرگز مبتلا به آرتروز زانو نخواهند شد.
همچنین مصرف آب زیاد، پیشگیری از خم‌شدن و فشار نیاوردن روی مفصل زانو، استفاده از مبل و صندلی و پیاده‌روی از جمله راهکارهای موثر دیگر در تاخیر بروز آرتروز زانو است. این عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اساس درمان در آتروز زانو را کاهش فشار بر زانو و انجام حرکات فیزیوتراپی عنوان کرد و افزود: افرادی که اضافه وزن دارند، جهت کاهش فشار بر زانو باید وزن خود را کاهش دهند. همچنین استفاده از مبل و صندلی و نیز توالت فرنگی در بیماران مبتلا به آرتروز زانو باید به طور جدی رعایت شود.
همچنین این بیماران باید در جهت تقویت عضلات اطراف مفصل زانوی خود، انجام حرکات فیزیوتراپی را در برنامه خود داشته باشند.


چرا توالت فرنگی Rosi ؟

گروه تولیدی توالت فرنگی Rosi با استاندارد های جهانی و با استفاده از علم روز و بهره بردن از دستگاه های ساخت مدرن و پیشرفته توالت فرنگی هایی متناسب با استاندارد های جهانی می سازد که هیچ کدام از مشکلات ذکر شده را ندارد و استفاده از آن برای بدن افراد هیچ گونه مشکلی ایجاد نمی کند. استفاده از توالت فرنگی های برند Rosi هیچ گونه مشکلی برای زانو ها، کمر و ستون فقرات ایجاد نمی کند. یکی دیگر از مزایای توالت فرنگی های Rosi جلوگیری از ابتلا شما از انواع بیماری های بدنی مانند آرتروز زانو، دیسک کمر و ... برای افراد ایجاد نمی کند.
اما شاید برای شما این سوال بوجود بیاید که کدام مدل را خریداری کنم؟ اول خدمت شما عرض می کنم که با تماس با ما، تمامی نکات لازم را به شما میگوییم، ولی بهترین مدل های توالت فرنگی های برند Rosi توالت فرنگی آنیسا و توالت فرنگی لاریسا است.
برای خرید و سفارش انواع توالت فرنگی برند Rosi با ما تماس بگیرید.