کدام سیستم تخلیه توالت فرنگی بهتر است

Rosi

سیستم تخلیه توالت فرنگی

آشنایی با انواع سیستم تخلیه توالت فرنگی و شناخت بهترین مدل توالت فرنگی و همچنین آشنایی با ساختار سیستم توالت فرنگی یکی از مهم ترین مباحث در خصوص خرید توالت فرنگی است. به همین دلیل لازم دانستیم که محتوایی ترتیب دهیم تا بهتر متوجه شوید، کدام سیستم تخلیه توالت فرنگی بهتر است. همانطور که خواندید، سیستم تخلیه توالت فرنگی و انواع آن یکی از مهمترین نکات در انتخاب توالت فرنگی است؛ چرا که آشنایی با آن اطلاعات کاملی از نحوه عملکرد و البته مصرف آب توالت را به ما می‌دهد. در واقع نحوه تخلیه و سیفون توالت فرنگی دارای حالت ها و مدل های متفاوتی است که تفاوت آنها در نحوه عملکردشان و البته میزان آب مصرفی آن است.بعضی از انواع سیستم تخلیه توالت فرنگی به صورتی کار می‌کنند که فشار آن زیاد است و آب زیادی مصرف می‌کند و دیگری عملکردی متفاوت دارد و مصرف آب در آن برای تخلیه کم است.در ادامه مطالبی عرضه خواهد شدکه بیشتر با انواع سیستم تخلیه توالت فرنگی آشنا شوید.
داشتن اطلاعات کافی در مورد محصولات تخصصی همواره چالش بزرگ در خرید بوده است این مشکل زمانی که به خرید محصولات تخصصی میرسد بسیار پیچیده تر میشود چرا که در بسیاری از موارد حتی خود فروشنده محصول نیز اطلاعات کافی در این زمینه را ندارد.توالت فرنگی یکی از این محصولات است.تیم پشتیبانی ما در رسی گروپ این آمادگی را دارد که با مشاوره ی رایگان، در زمینه ی خرید توالت فرنگی در یزد، توالت فرنگی پلاستیکی و توالت فرنگی آنیسا،به شما کمک نماید که بهترین انتخاب را انجام دهید.


Rosi

شوتینگ تخلیه توالت فرنگی

سیستم شوتینگ تخلیه توالت فرنگی یکی از مکانیزم های نسبتاً نوین است که با افزایش سرعت تخلیه کاسه توالت فرنگی ، به کاهش مصرف آب کمک میکند. نحوه عملکرد این سیستم برای بسیاری از مصرف کنندگان سوال به وجود می آورد. رسی گروپ در ادامه به معرفی این مکانیزم خواهد پرداخت.
سیستم تخلیه توالت فرنگی، یک جریان زیاد از آب را (معمولا حدود ۶ لیتر) از مخزن آب توالت فرنگی (فلاش تانک) وارد کاسه توالت میکند. برای این منظور، مخازن آب توالت فرنگی دو عمل را باید انجام دهند. در عمل اول، آب از مخزن رها شده و وارد کاسه توالت شود. در عمل دوم هم معمولا از طریق شیرهایی مجدداً مخزن پر از آب میشود. برای افزایش سرعت تخلیه توالت فرنگی در گذشته معمولا فلاش تانک ها در ارتفاعی بالاتر از سر افراد نصب میشدند تا فشار بیشتری برای شستشوی کاسه توالت داشته باشد. اما با ابداع سیستم شوتینگ تخلیه توالت فرنگی، نیازی به افزایش ارتفاع مخزت آب نیست و مخزن آب روی توالت قرار میگیرد.

رسی گروپ
به شما این امکان را میدهد تا بدون دغدغه و با کسب اطلاعات کافی در زمینه توالت فرنگی بهترین انتخاب را داشته باشید. این مهم در کنار امکان بازگشت محصول این اطمینان را به خریدار میدهد که اگر در خرید خود دچار اشتباه شد با امنیت خاطر بتواند کالای خود را تعویض کند. رسی گروپ با تکیه به توانمندی فنی اعضای مجموعه توانسته است اطلاعات مورد نیاز را ازطریق فضای دیجیتال در اختیار مخاطب قرار دهد. و این نوع از اطلاعات باتوجه تغییر سبک زندگی به سوی زندگی دیجیتالی بسیار کارآمد و در دسترس است.شما با خرید توالت فرنگی آنیسا، توالت فرنگی نوزاد و توالت فرنگی ثابت می توانید پی به صحت ادعای ما ببرید.


آکس در توالت فرنگی

یکی از نکات بسیار حائز اهمیت در انتخاب یک توالت فرنگی مناسب، آکس توالت فرنگی می‌باشد. در هنگام خرید توالت‌های فرنگی از نوع خروجی به کف، که متداول‌ترین نوع مورد استفاده در ایران می‌باشند، توجه به آکس مناسب و همخوانی آن با سرویس بهداشتی شما، ضروری است. آکس عبارت است از فاصله‌ی مرکز لوله‌ی سیفون (خروجی) توالت فرنگی با لبه‌ی پشتی توالت فرنگی. از طرف دیگر فصاله‌ی مکملی در سرویس بهداشتی شما وجود دارد. یعنی فاصله‌ی میان سطح دیوار کاشی شده با مرکز لوله‌ی فاضلاب که در کف سرویس بهداشتی تعبیه شده است. که می‌شود آن را آکس فضای شما نامید. بهتر است این فاصله حداقل ۲۵ سانتیمتر باشد. با این وجود این استاندارد می‌بایست در هنگام ساخت ساختمان و نصب سیستم لوله‌های فاضلاب در نظر گرفته شود. بنابراین شما به ناچار می‌بایست در هنگام خرید آکس مناسبی را انتخاب کنید. آکس فضای شما تعیین کننده‌ی اندازه دستشویی قابل نصب در این فضا است. لذا مقدار آکس انتخاب شده حتما باید کمتر و یا در بهترین حالت مساوی با اندازه آکس مربوط به فضای در نظر گرفته شده باشد. اگر آکس فرنگی شما از آکس در نظر گرفته شده در حمام یا دستشویی شما کوچکتر باشد، فرنگی قابل نصب است و به میزان اختلاف این دو عدد از دیوار فاصله می‌گیرد. اما در صورت بزرگ‌تر بودن عدد آکس فرنگی، این مدل فرنگی قابلیت نصب در آن فضا را ندارد و برای آن فضا بزرگ است.
رسی گروپ یک فروشگاه تخصصی‌ست که تمرکز اصلی خود را بر محصولات مرتبط با سرویس بهداشتی و به خصوص توالت فرنگی لاریسا قرار داده است تا بواسته‌ی این تمرکز و تلاش کارشناسانش، قادر به ارائه‌ی محصولاتی با کفیت و بادوام باشد.در مجموعه ی ما چینی بهداشتی روشویی، کاسه ی روشویی و توالت فرنگی اتوماتیک از جمله محصولات پرخریدار مان است.

Rosi

Rosi

مقایسه ی سیستم تخلیه ی واش دآن و تخلیه ی مکشی

سیستم تخلیه توالت فرنگی واش دآن WASH DOWN به ندرت در توالت فرنگی های آمریکایی دیده می شود. تخلیه تمامی توالت فرنگی های اروپایی واش دآن WASH DOWN می باشد. توالت فرنگی ها با سیستم تخلیه واش دآن WASH DOWN طراحی ساده تری نسبت به تخلیه سیفونی یا مکشی دارند. در روشواش دآن WASH DOWN با پاشش با فشار آب از مخزن به درون کاسه توالت ، تخلیه انجام می گردد. به عبارت ساده تر فشار آب مواد موجود در کاسه توالت را مستقیما به سمت فاضلاب از طریق زانویی کوتاه هل می دهد. در تخلیه واش دآن WASH DOWN سایز سیفون بین ۴ تا ۵ اینچ می باشد و نسبت به توالت فرنگی با تخلیه مکشی (SIPHONIC ) بسیار بزرگتر می باشد همچنین طول سیفون در تخلیه واش دآن WASH DOWN خیلی کوتاه تر از مکشی می باشد به همین دلیل میزان سطح آب کمتری نسبت به توالت مکشی انباشته می شود. پس یکی از نشانه هایی که می توان تشخیص داد که تخلیه توالت فرنگی واش دآن WASH DOWN هست یا نه کوچک بودن قسمتی است که آب در آن انباشته می شود. در این نوع توالت فرنگی ها ، با توجه به داشتن مجرای خروجی با قطر بزرگ و سیفون کوتاه ، در صورت انداختن دستمال کاغذی یا افتادن هر شیء دیگر در کاسه توالت مجرای خروجی آب مسدود نمی شود ، به عبارت دیگر به این مزیت CLOG FREE گفته می شود.
بررسی دقیق محصولات عرضه شده، شناسایی و همکاری با تأمین کنندگان و تولید کنندگان معتبر در راستای ارائه‌ی محصولاتی درخور و با قیمت مناسب، سیاست‌های‌ اصلی رسی گروپ را تشکیل می‌دهند.بهترین مارک توالت فرنگی، توالت فرنگی آنیسا و روشویی بدون کابینت در راستا همین سیاست رسی گروپ عرضه شده است.


سیستم تخلیه توالت فرنگی WASH DOWN

مصرف آب با توجه به تخلیه راحت تر و سریع تر در توالت های WASH DOWN بسیار کمتر از توالت های مکشی می باشد. هر چند که برای تخلیه مواد بزرگتر در کاسه توالت بعضی اوقات لازم به انجام دو بار تخلیه می باشد.
ایراد های سیستم تخلیه توالت فرنگی WASH DOWN :
*با توجه به سطح کم آب انباشته شده در کاسه توالت ، جا یا لکه هایی از مواد انتهای کاسه در جداره های کاسه می ماند.
*با توجه به اینکه تمام مواد در آب فرو نمی رود باعث ایجاد بوی مدفوع در حین استفاده می گردد.
*صدای بلندتر تخلیه نسبت به تخلیه مکشی
مزیت های سیستم تخلیه توالت فرنگی WASH DOWN :
*اشغال فضای کمتر در سرویس بهداشتی ، از جلو تا عقب
*سیفون به صورت کامل پوشیده می باشد یا به اصطلاح ” سیفون مخفی” می باشد.
*در توالت فرنگی های مدرن دکمه دوزمانه تخلیه توالت فرنگی روی مخزن قرار دارد ، در حالی که در اکثر توالت فرنگی هایی که با تخلیه مکشی کار می کنند دسته تخلیه تک زمانه سمت راست مخزن قرار دارد.
*کاهش مصرف آب
*عدم مسدود شدن مجرای خروجی آب بر اثر افتادن دستمال کاغذی یا اشیاء دیگر.
«ارسال سریع و احترام به مشتری»، «ضمانت کیفیت» و «تضمین اصل بودن کالا» اصول اولیه‌‌ای می‌باشند که ما در رسی گروپ خود را بدان ملزم کرده‌ایم و برای بهبود خدمات، همواره قدردان و نیازمند حمایت شما مشتریان عزیز هستیم.نحوه استفاده از توالت فرنگی، توالت فرنگی لاریسا و توالت فرنگی سالمندان را از تیم کارشناسی ما جویا شوید.

Rosi

Rosi

تخلیه توالت فرنگی سیفونیک

توالت فرنگی های ( توالت فرنگی سیفونیک ) دارای سیستم تخلیه مکشی یک سیفون باریک و بلند معکوس U شکل یا S شکل دارند که یک سر آن به کاسه توالت متصل است و یک سر دیگر به فاضلاب متصل است. در توالت های مکشی همیشه سطح آب در کاسه توالت بالاتر از سوراخ توالت فرنگی قرار دارد.به محض فشار دادن دکمه توالت فرنگی ، آب از مخزن وارد کاسه توالت می شود ، با پر شدن کاسه توالت قسمت افقی سیفون از آب پر می شود ، و در قسمت عمودی سیفون خلا ایجاد می شود. هر چه قدر آب بیشتری وارد کاسه می شود ، سرعت مکش بیشتر می شود و با شتاب بیشتری تخلیه صورت می گیرد. تا وقتی که آب مخزن به صورت کامل وارد کاسه توالت می شود ، فضای خلا در سیفون ایجاد می شود و فرایند تخلیه منجر به تخلیه تمامی مواد موجود در کاسه توالت می گردد.
*مزیت تخلیه توالت فرنگی های مکشی:
*کاسه تمیز و عدم به جا ماندن جای مدفوع
*تخلیه پرقدرت و بدون صدا
*بی بو
ایرادهای سیستم تخلیه توالت فرنگی مکشی:
*اشغال فضای بزرگتر در سرویس بهداشتی ( کاسه بلند تر و بزرگتر )
*امکان مسدود شدن مجرای خروجی آب بر اثر افتادن دستمال کاغذی و یا اشیاء دیگر.
ما در رسی گروپ با به کارگیری نیروهای انسانی خلاق، مجرب و توانمند که سرمایه اصلی این مجموعه می باشد، فعالیت های خود را آغاز کردیم و سپس با گسترش تجارت الکترونیک،فعالیت خود را وسعت داده و با راه اندازی فروشگاه آنلاین رسی گروپ ، ارائه سرویس بهتری در تامین کالاهای مورد نیاز مشتریان گرامی را در دستور کار قرار دادیم تا توالت فرنگی آنیسا، توالت فرنگی صندلی دار و روشویی دستشویی را عرضه نماییم.با استفاده از توالت فرنگی از عوارض توالت ایرانی خود را محفوظ نگه دارید.