انواع سیستم های تخلیه توالت فرنگی تولید شده در Rosi

انواع سیستم های تخلیه توالت فرنگی | Rosi

کدام سیستم تخلیه توالت فرنگی بهتر است؟

این روز ها بنا به توصیه پزشکان و متخصصان، استفاده از توالت فرنگی ها بسیار رایج شده است. بسیاری از افراد به دنبال راهنمای خرید توالت فرنگی می باشند تا بتوانند مناسب ترین نوع توالت فرنگی را برای خود تهیه کنند. یکی از مهم ترین فاکتورهای انتخاب توالت فرنگی، سیستم تخلیه آن می باشد. امروزه توالت های فرنگی در کشور ما جای خود را دارند به توالت های سنتی ایرانی می دهند مزایایی که در ابتدا بیان شد نیز بی اثر در این امر نیستند. برند رسی (Rosi) تولید کننده انواع توالت فرنگی با کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد، دو مدل از بهترین توالت فرنگی های Rosi دو مدل توالت فرنگی آنیسا و  توالت فرنگی لاریسا می باشند. برای خرید توالت فرنگی Rosi با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید.سیستم توالت فرنگی ریزشی | Rosi

سیستم تخلیه توالت فرنگی ریزشی (Wash Down)

سیستم تخلیه توالت فرنگی ریزشی به این صورت عمل می کند که ابتدا از روزنه هایی که در قسمت بالایی توالت قرار دارد آب با فشار خارج می شود، سپس فشار آب همین روزنه ها موجب تخلیه آب می گردد، به این صورت که آب از طریق همین منافذ به پایین هدایت می شود، سیستم تخلیه توالت فرنگی ریزشی معمولا در توالت فرنگی های دو تکه مورد استفاده قرار می گیرد. از مزایای سیستم تخلیه توالت فرنگی ریزشی می توان به کاهش احتمال گرفتگی دهانه توالت فرنگی با دستمال کاغذی و امکان ساخت خروجی با قطر بالا اشاره کرد.
سیستم های تخلیه توالت فرنگی ریزشی معایبی مانند مصرف آب بالا و صدای تخلیه بالا را دارند. تمامی توالت فرنگی های برند رسی ( Rosi) تولید کننده انواع توالت فرنگی در ایران از سیستم Wash down یا همان سیستم توالت فرنگی ریزشی استفاده می کند توالت های تولید شرکت رسی با استفاده از سیستم های پیشرفته تر ریزشی توانسته اند مصرف آب را به حداقل برسانند و صدای تخلیه کمی توسط توالت های این شرکت ایجاد شود.


سیستم تخلیه توالت فرنگی گردابی (Vortex)

سیستم تخلیه توالت فرنگی گردابی یکی از جدید ترین سیستم های تخلیه توالت فرنگی می باشد. در این سیستم آب از قسمت بالای توالت فرنگی بصورت چرخشی وارد کاسه توالت فرنگی می شود و عملیات تخلیه را انجام می دهد.
نحوه عملکرد این سیستم بصورت گردابی و چرخشی می باشد که پاک کنندگی بسیار بالای دارد و یکی از بهترین سیستم های تخلیه توالت فرنگی به حساب می آید. از مزیت های سیستم تخلیه توالت فرنگی ریزشی می توان به بی صدا بودن این سیستم و داشتن خروجی ۹ سانتی متری اشاره کرد. این سیستم معایبی مانند زمان تخلیه طولانی و مصرف بالای آب را دارد.

سیستم تخلیه توالت فرنگی گردابی | Rosi

سیستم تخلیه توالت فرنگی واتر جت | Rosi

سیستم تخلیه توالت فرنگی واتر جت(Water Jet)

این سیستم تخلیه شباهت زیادی به سیستم تخلیه توالت فرنگی گردابی دارد این سیستم یکی از پیشرفته ترین سیستم های تخلیه توالت فرنگی می باشد در این سیستم توالت فرنگی با استفاده از سیستم ترکیبی توالت فرنگی گردابی و سیستم شوتینگ ریم جت خارج می شود. استفاده همزمان از این دو سیستم موجب شده است که سیستم تخلیه بی سر و صدا و کم مصرفی ساخته شود. از مکانیزم گردشی تخلیه توالت برای شستن و تمیز کردن کاسه توالت و از سیستم شوتیگ ریم جت به منظور تخلیه آب داخل توالت فرنگی استفاده می شود.


سیستم تخلیه توالت فرنگی توربو جت (Turbo Jet)

سیستم تخلیه توالت فرنگی توربو جت را می توان بهترین و پیشرفته ترین مکانیزم تخلیه توالت فرنگی دانست در این سیستم نیز مانند سیستم واتر جت از دو مکانیزم برای تخلیه آب توالت استفاده می گردد. در سیستم توالت فرنگی توربو جت ازدو سیستم شوتینگ استفاده می شود. یکی از این سیستم ها در کف توالت فرنگی تعبیه شده است و دیگری در قسمت بالایی کاسه قرار دارد. در سیستم تخلیه توالت فرنگی توربو جت به دلیل استفاده از دو سیستم شوتینگ عملیات تخلیه در مدت زمان کوتاه تری انجام می شود. و مصرف آب بسیار کمتر است.


کدام سیستم تخلیه توالت فرنگی بهتر است؟

ایجاد مشکلاتی مانند پا درد و کمر درد باعث می شود تا بسیار از افراد تصمیم به نصب توالت فرنگی در منزل خود بگیرند. سیستم تخلیه توالت فرنگی از جمله مواردی است که در هنگام خرید توالت فرنگی حتما باید در نظر داشته باشید.


توالت فرنگی | Rosi

روش تخلیه برتر در توالت فرنگی

هر یک از سیستم های تخلیه توالت فرنگی (Flushing System)، ویژگی و مزیت ها و معایب مخصوص به خود را دارند. اما سیستم تخلیه ای که امروزه بیشتر از دیگر سیستم ها در دنیا رایج است، سیستم تخلیه ریزشی (Wash Down) است.
در این سیستم آب از درون مخزن به قسمت بیرونی لبه های کاسه توالت فرنگی انتقال پیدا کرده و سپس از طریق سوراخ هایی که در فاصله های مشخص درون کاسه توالت فرنگی تعبیه شده اند، خارج می شود. در واقع سیستم تخلیه و شست و شو در این شیوه، از بالا به پائین می باشد. از مزیت های این سیستم تخلیه، عدم گرفتگی در توالت فرنگی به دلیل خروجی بزرگ آن است. در توالت فرنگی های رسی(Rosi) تخلیه به صورت Wash Down و البته کم مصرف می باشد.