سوالات متداول

خرید توالت فرنگی لاریسا و آنیسا

اگر انتقادی یا پیشنهادی راجع به برد رسی Rosi دارید با ما به اشتراک بگذارید.

خطر انتشار ویروس کرونا از طریق لوله‌های فاضلاب وجود ندارد. ولیکن رعایت بهداشت عمومی در همه جا از جمله سرویس بهداشتی، ضروری است. امکان دارد ویروس‌ها به سطوح توالت و نواحی اطراف آن بچسبند و شما با لمس کردن آن سطوح آلوده با دستان تان به آن آلوده شوید. به همین دلیل باید قبل از کشیدن سیفون، درپوش توالت فرنگی را ببندید و پس از استفاده از توالت دستان خود را به طور کامل بشویید. برای رعایت موارد بهداشتی در زندگی روزمره خود شیرهای آب، روشویی‌ها و دستگیره‌های در را به طور کامل ضدعفونی کنید.
برای انتخاب مناسب‌ترین مدل چینی بهداشتی، داشتن اطلاعاتی از قبیل ابعاد فضای نصب، محل قرار گرفتن خروجی فاضلاب، بزرگی مخزن، نوع درب دوبل و... لازم است.
طبق استانداردهای بین‌المللی، جذب آب در چینی‌های بهداشتی باید کمتر از ۷۵/۰ درصد باشد. درصورتی‌که جذب آب در یک چینی بهداشتی بالاتر از حد مجاز باشد باعث تجمع آلودگی، بوی بد و ایجاد محیطی غیربهداشتی می‌شود.
وجود موج در چینی بهداشتی، علاوه بر تأثیر منفی بر زیبایی محصول، موجب عدم هدایت صحیح آب به قسمت خروجی می‌شود که این موضوع، موجب لکه‌پذیری و به وجود آمدن عوامل غیربهداشتی در محصول می‌شود.
وجود ترک در محصول چینی بهداشتی، احتمال شکستن محصول را تا حد بسیار زیادی افزایش می‌دهد. همچنین قسمت ترک‌خورده، محل مناسبی برای رشد قارچ‌ها و باکتری‌ها است.
کیفیت بالای لعاب باعث عدم نفوذ آب، فضولات و آلودگی به داخل قطعه چینی بهداشتی شده و به همین دلیل امکان رشد قارچ‌ها، باکتری‌ها و میکروب‌ها را به حداقل می‌رساند؛ درنتیجه محیط بهداشتی‌تری را فراهم می‌آورد.
علاوه بر زیبایی و کیفیت بالا، یک توالت فرنگی خوب باید با کمترین میزان مصرف آب در کوتاه‌ترین زمان، بدون صدا، بدون ترشح و با قدرت مکش کافی، بیشترین حجم ناپاکی موجود درون کاسه توالت را تخلیه کند.
تخلیه و شستشو در توالت‌های فرنگی به روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد. روش‌های تخلیه «واش داون»، «گردابی»، «واترجت» و «توربوجت»، چهار روش متداول است که در اکثر توالت‌های فرنگی امروزه مشاهده می‌شود.
فاصله مرکز خروجی سیفون تا دیوار پشت محل نصب توالت فرنگی را آکس می‌نامند.
توجه به اندازه آکس توالت فرنگی از نکات بسیار مهم در نصب آن است که باید در هنگام خرید به آن دقت شود.
درب نشیمن در توالت‌های فرنگی موجود در بازار شامل دو نوع «معمولی» و «آرام‌بند» است.
بله. با اندکی تغییر در مکان نصب، امکان‌پذیر است. لازم است قبل از خرید توالت فرنگی، محل نصب توسط سرویس‌کار مجاز بررسی شود.
مدل زیبا، بزرگی و راحتی توالت فرنگی، شفافیت لعاب، سطح لعاب، عدم وجود ترک‌ روی بدنه لعاب، سهولت نصب و لوازم جانبی.
برای شست‌وشو می‌توان از تمامی شوینده‌های استاندارد در کشور استفاده کرد.
استفاده از سیم ظرف‌شویی برای هیچ‌یک از محصولات چینی بهداشتی توصیه نمی‌شود و بهتر است از ابر، اسفنج و اسکاچ استفاده کرد.
عدم آب‌بندی مکانیسم تخلیه گیر کردن اهرم قطع‌کن شناور (به علت جرم‌گرفتگی) بسته نشدن دریچه خروجی آب مکانیزم تخلیه
قبل از نصب، باید به زیرسازی محل نصب، آکس محصول و آب‌بندی در زمان نصب دقت شود؛ که این موارد توسط سرویس‌کاران مجاز کنترل می‌شود.
بله. مخزن توالت فرنگی های rosi دارای لعاب می باشد.
بسته نشدن دریچه خروجی آب مکانیزم تخلیه
کم بودن ارتفاع آب داخل کاسه نصب نادرست توالت فرنگی
سایز لوله خروجی فاضلاب در توالت‌های فرنگی rosi برابر با ۹۰ است.
توالت فرنگی های تولیدی rosi دارای لعاب شتر گلویی می باشد.